Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
 • Gece ve Hafta Sonları İçin Ekstra Ücret Yok

Antalya Klima Bakımı Servisi

Her Tip ve Model Marka

Bakım, arıza, montaj taleplerinizi alan Antalya Klima Servis Çağrı Merkezi çalışanları ve teknik hizmet sunan klima danışmanları

Klima Bakımı 25%
Klima Montajı 30%
Klima Tamiri 45%

Antalya Klima Bakımı Servisi

Bizim için klimanızın markası ya da modeli önemli değildir. Her klima modelinin işlemini prosedürüne uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda özel Teknik Bakımı Servis ekibimiz müsait olduğunuz bir zaman için randevu oluşturur. Bakımı gelmiş ya da arızalanmış bir klimanız varsa iletişim bölümündeki mail veya telefon numarasından randevu talep edebilirsiniz.

 • Bakımı Klima Hizmetleri
 • Onarım Klima Hizmetleri
 • Takma Klima Hizmetleri
 • Sökme Klima Hizmetleri

Antalya Klima Bakım

Antalya Klimacı, Klima Bakımı Firması Olarak Hizmetlerimiz; Klima Bakımı servisi, klima Bakımı, klima Bakım fiyatları, klima Bakım ücreti, klima Bakımı fiyatı, klima sökme ücreti, demontaj fiyatı, sökme takma ücreti, klima demontaj ücreti, usta klimacı, tamir, bakım, onarım, servis, tamirci, montaj, montajı, sökme, takma ve Antalya Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Antalya Bakımı Klima Servisi, her tip ve model marka klimaların klima arıza, klima tamir, klima yer değiştirme, klima bakım, klima onarım ve klima taşıma hizmetlerini yetkili servis kalitesinde vermektedir. Zaman kazanmak, garantili ve güvenilir Klima Servisi hizmeti almak için klimanız için hemen bizi arayın.

Klima Bakımı Servisi

Ev ve iş yerlerinizin, mekanlarınızın iklimlendirilmesi için kullandığınız klimalarınızın iç ve dış üniteleri, mekanda ve dış ortamda mevsim şartlarına göre farklı hava koşullarına maruz kalarak zarar görebilirler. Cihazınızın ömrünü kısaltan ve çalışma performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için Klima Servis Merkezine periyodik Klima Bakımı yaptırmanız gerekir.

http://klimabeyazesyaservisim.com

KLİMA TEKNİK DESTEK

Güvenli Montaj

Mekanınıza en uygun klimanın ve montaj yerinin seçilmesi, çevreye zarar vermeden montaj sürecinin tamamlanması.

SÖKUM-TAKMA

Klima Hizmeti

Yenisiyle değiştirilecek, taşınacak ya da kullanılmayacak Her Marka Klimalar için kolay ve hızlı Antalya Klima Servisi Demontaj Hizmeti.

KLİMA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR

* Klima bakımı sağlığınız için önemlidir. * Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır. * Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur. * Yapılan bakım klimanızın ömrünü uzatır. * Yapılan bakım klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmasının önüne geçer. * Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Bakımın Önemi

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar. Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihazperformansı direkt etkilenmektedir. Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda;

* Performansı düşer. * Enerji sarfiyatı %40 artar. * Hoş olmayan kokular gelir. * Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. * Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur. Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur. * Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar. * Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.

Klima Bakımı "Antalya Klima Servisi" Yaptırırsanız:
 • Olası Arızaların Önüne Geçersiniz
 • Klimanızın Ömrünü Uzatırsınız
 • Klimanız Daha Verimli ve Güvenli Çalışır
 • Sağlığınızı Korursunuz
 • Enerji Tasarrufu Sağlarsınız
 • Klimanızdan Yüksek Performans Alırsınız
 • Konforunuzu Devamlı Hale Getirirsiniz
 • Yüksek Faturalardan Korunmuş Olursunuz