Hakkımızda

http://klimabeyazesyaservisim.com

Klima Teknik Servis Merkezi

ANTALYA KLİMA SERVİSİ 7/24

Olarak biz 2006 yılından beri sektörün içindeyiz. Kaliteli Klima Teknik Servisimiz uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan beyaz eşya servisi bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Antalya Klima Servisi: Klima Tamir, Klima Bakım, Klima Onarım Servisi işlem yapılacak alanı önceden keşfeder, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur. Uzman kadrosu ile yıllardır Antalya'nın her yerinde Klima servis hizmeti veren ve dayanıklı tüketim mallarınızın güvencesi olan Antalya Klima Montajı sizlere daha iyi hizmet vermek için teknoloji ile uyumlu, yeniliğin imkanlarını sonuna kadar kullanarak servis uygulamalarında %100 başarı, güven ve kalite sunuyor. Sadece Klima Montajı Değil Tüm İhtiyaçlara Çözüm Üretiyoruz. Bizler sizlere sadece klima montajı konusunda hizmet vermiyoruz. Hizmet kalitemizi sizlere başka alanlarda da sunuyoruz. Klima Bakımı: Klimanızın elektronik kartı ile ilgili herhangi bir problemi olması durumunda elektronik kart değişimi, Klima gaz dolumu, Klimanızın arızalanması durumunda tamiri, Antalya Klima Servisi aynı zamanda klima servisi, aynı zamanda klima tamir servisi, aynı zamanda klima bakım servisi ve aynı zamanda Antalya klima servisidir. Bu sebeple klimanızla ilgili aklınıza takılan her sorunun çözümü için Antalya Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Antalya Klima Servisi 7/24 - 0534 315 5550

Tüm Marka ve Model Klimalarınıza

Teknik Destek Veren Firmamız 7/24

Uygun Fiyat Garantisi

Klima, Soğutma Sistemleri Özel Yetkili
Tamir Servisi

Sıkça Sorulan SorularEv için Klima Seçimi Nasıl Olmalı?

Uygun boyutta klimanın seçimi bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Çünkü klimanın boyutu yalnızca iklimlendirilecek olan oda sayısına bağlı değil, aynı zamanda pencerelerin büyüklüğüne ve yönüne, pencerelerin aldığı güneş ışığına ve diğer faktörlere de bağlıdır. Genel kabul görmüş temel kural olarak, iklimlendirilecek olan alanın her metre karesi için 60W ile 120W arasında soğutma kapasitesine ihtiyaç vardır. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Kullanımı Zararlı Mıdır?

Hayır. Eğer kastettiğiniz soğuk algınlığı ise yalnızca soğuk algınlığına yol açan virüslere temas ederek yakalanırsınız. Ancak, uygun olmayan şekilde kullanılan ve bakımı yapılan klimalar, soğuk algınlığına benzer semptomlara yol açabilir. Klimanın içinin temiz kalmasını sağlayan, küf ve bakteri oluşumunu önleyen düzenli bakımın yanı sıra, klimayı ortamı soğuturken çok düşük sıcaklıklara ayarlamaktan da kaçınmalısınız. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Klima bakım zamanı normal şartlarda kullanım sıklığına göre senede bir defa ile üç defa arasında yapılmalıdır. Eğer klima hem yaz modunda hem de kış modunda çalıştırılıyorsa o zaman kesinlikle senede üç defa bakımı yapılmalıdır. Ayrıca klima evde ve sadece yaz aylarında kullanıyorsa senede bir defa bakımının yapılması yeterli gelecektir. Antalya Klima Teknik Servisi.


Tüm Markalar için Klima Servisi Var Mı?

Antalya Klima Servisi olarak olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Antalya Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için klima bakım, klima montaj, klima onarım, klima tamir hizmeti vermekteyiz. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Montajında Hangi Bölgelere Hizmet Sunmaktayız?

Tüm markaların klima montajını gerçekleştiriyoruz. Tüm Antalya Servisimiz Vardır. Antalya Klima Teknik Servisi.