http://klimabeyazesyaservisim.com

Antalya Hisarçandır Mahallesi Klima Servisi

Hisarçandır Klima Teknik Servisi: Hisarçandır Klima Servisi, Hisarçandır Klima Tamircisi, Hisarçandır Klima Bakım, Hisarçandır Klima Onarım, Hisarçandır Klima Montajı Hizmeti Sunuyoruz. Kaliteli ve garantili Klima Hizmeti için şimdi arayın. Antalya'nın tüm ilçelerinde arızalı çalışmayan bozulmuş olan ürünleriniz için bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve konusunda uzman ekibimiz ile aynı gün yada sizin belirlemiş olduğunuz gün hizmet sunuyoruz. Hisarçandır Klima Sökme Takma Servisi, Hisarçandır Klima Yedek Parça, Hisarçandır Klima Temizleme, Hisarçandır Klima Kumandası, Hisarçandır Klima Demontajı, Hisarçandır Klima Yer Değişimi, Hisarçandır Sıfır Klima Satışı, Hisarçandır Klima Arıza, Hisarçandır Klima Gazı Dolumu. Uzman Kadro, Sorunsuz Montaj - Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadrolardan birine sahip olan KLİMA SERVİS yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.http://klimabeyazesyaservisim.com

http://klimabeyazesyaservisim.com

http://klimabeyazesyaservisim.com


Antalya Hisarçandır Klima Teknik Servisi


Antalya Hisarçandır Klima Servisi:


KLİMA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR:


* Klima bakımı sağlığınız için önemlidir. * Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır. * Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur. * Yapılan bakım klimanızın ömrünü uzatır. * Yapılan bakım klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmasının önüne geçer. * Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlar.


Bakımın Önemi:


Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar. Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihazperformansı direkt etkilenmektedir. Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda; * Performansı düşer. * Enerji sarfiyatı %40 artar. * Hoş olmayan kokular gelir. * Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. * Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur. Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur. * Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar. * Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.


Güvenli ve Sağlıklı Yaşam Alanları:


Hisarçandır Klima montajı, Hisarçandır klima servisi çalışanları tarafından herhangi bir marka klima aldıktan sonra üründen beklenen verimi elde etmek, yüksek performans ve tasarruf sağlamak için yapılan stratejik uygulamalardan biridir. Cihazın nereye monte edileceğinin belirlendiği aşamayı kapsar. Montajın bu kadar önemli olmasının nedeni cihazın kullanım süresini ve koşullarını önceden belirleyebilmesidir. Bu işlemin standartlar içerisinde yapılmaması, olumsuz durumlar yaratacağından yetkili olmayan müdahalelerden kaçınılması gerekir. Montaj kuralları dahilinde gerçekleştirilen işlemler cihazın kapasitesini ve verimliliğini koruyacaktır. Ayrıca yanlış yere montaj yapılması halinde konforlu üfleme sağlanmadığı için hastalıklara sebebiyet verilir. Bu nedenle klimalarınızın montajını yetkili servisinize yaptırmanız oldukça önemlidir.


Uzman Kadro, Sorunsuz Montaj:


Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır Hisarçandır Klima montajında uzman kadrolardan birine sahip olan Hisarçandır "Klima Teknik" yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hisarçandır "Klima Teknik" Klima Montaj Servisi cihazınızın uzun ömürlü olması ve tasarruflu bir kullanım elde edilmesi için profesyonel ekibiyle 7/24 hizmetinizde! Kadrosunu alanında uzman kişilerden seçen ve Antalya’nın tüm noktalarına hızlı servis ağı sunan Hisarçandır "Klima Teknik" ailesiyle siz de tanışın ve kusursuz hizmet anlayışından yararlanın. Üstelik ekonomik fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla!


Klima Arıza:


Klima arıza ve onarım konusunda artık endişelenmenize gerek yok çünkü Hisarçandır Klima Servisi size sadece bir telefon kadar uzakta. Kişilere, markalara ve bölgelere göre değişiklik gösteren bir fiyat politikamız yoktur. Biz, 20 yıldır müşteri memnuniyetine odaklanmış bir firmayız. Bu sebeple her zaman adil fiyat politikası uygularız. Klimaların montajından genel bakımına, gaz dolumundan parça değişimine, arızasından elektronik kart değişimine kadar her türlü sıkıntısında teknik servislerden %100 kalite ile yararlanabilirsiniz. Klima arızasında arıza tespitinden tutun %100 orijinal parça değişimine kadar Hisarçandır Klima Servisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Klima arızaları genellikle periyodik bakımın yapılmamasından ve klimanın gazı bitmiş olduğunda gazının doldurulmasından ötürü meydana gelir.


Klima Arıza Çeşitleri:


* Klima çalışmıyor, * Klimanın fan motoru çalışıyor ama klima ne ısıtıyor ne de soğutuyor, * Klima sigorta attırıyor, * Klima dış ünite devreye girmiyor, * Klima her zamankinin aksine yüksek sesle çalışıyor, * Klima dış ünite devreye girmiyor, * Klima kapasitör arızası gösteriyor, * Klima iç ünite çalışıyor dış ünite çalışmıyor … Bizler Hisarçandır Klima Servisi olarak klima arıza tespiti yapıp arızanın koduna göre gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Klima dış ünite çalışmıyor da deseniz Klima hiç çalışmıyor da deseniz biz ilk olarak gelip klimanızın arıza koduna bakıyor ona göre arızayı doğru bir şekilde gideriyoruz. Eski nesil yöntemeri kullanmıyoruz, hislerimize göre değil teknolojinin yönlendirmesi doğrutulsunda çözüm üretiyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınız haricinde gereksiz hiç bir işlem yapmıyoruz.


Klima Arızaları Nedenleri ve Onarım (Çözüm) Yöntemleri:


Klima cihazı sadece ısıtıyor ya da sadece soğutuyor: Bunun 4 sebebi olabilir: İç ünite kartı arızalıdır, 4 yollu vana arızalıdır, 4 yollu vana bobini arızalıdır, iç-dış üniteler arası kablo bağlantılarında ya arıza vardır ya da kopma vardır. Cihaz çalışıyor ama ne ısıtıyor ne de soğutuyor: İç ya da dış ünitenin önünde hava sirkülâsyonunu engelleyen bir şey vardır, iç ünite filtreleri kirlenmiştir, tesisat borularında kaçak vardır, 4 yollu vanada kaçak vardır, çek valflerde kaçırma vardır. İç ünite fanı çalışıp çalışıp duruyor: Bunun iki sebebi vardır: cihaz kartı arızalıdır ya da fan motoru arızalıdır. Dış ünite çalışıyor fakat iç ünite çalışmıyor: Kart üzerinde bulunan SSR’ler arızalıdır, fan motorunun sargıları arızalıdır, kart arızalıdır, fan motorunun kondansatörü arızalıdır.Sıkça Sorulan Sorular:


Ev için Klima Seçimi Nasıl Olmalı?

Uygun boyutta klimanın seçimi bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Çünkü klimanın boyutu yalnızca iklimlendirilecek olan oda sayısına bağlı değil, aynı zamanda pencerelerin büyüklüğüne ve yönüne, pencerelerin aldığı güneş ışığına ve diğer faktörlere de bağlıdır. Genel kabul görmüş temel kural olarak, iklimlendirilecek olan alanın her metre karesi için 60W ile 120W arasında soğutma kapasitesine ihtiyaç vardır. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Kullanımı Zararlı Mıdır?

Hayır. Eğer kastettiğiniz soğuk algınlığı ise yalnızca soğuk algınlığına yol açan virüslere temas ederek yakalanırsınız. Ancak, uygun olmayan şekilde kullanılan ve bakımı yapılan klimalar, soğuk algınlığına benzer semptomlara yol açabilir. Klimanın içinin temiz kalmasını sağlayan, küf ve bakteri oluşumunu önleyen düzenli bakımın yanı sıra, klimayı ortamı soğuturken çok düşük sıcaklıklara ayarlamaktan da kaçınmalısınız. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Klima bakım zamanı normal şartlarda kullanım sıklığına göre senede bir defa ile üç defa arasında yapılmalıdır. Eğer klima hem yaz modunda hem de kış modunda çalıştırılıyorsa o zaman kesinlikle senede üç defa bakımı yapılmalıdır. Ayrıca klima evde ve sadece yaz aylarında kullanıyorsa senede bir defa bakımının yapılması yeterli gelecektir. Antalya Klima Teknik Servisi.


Tüm Markalar için Klima Servisi Var Mı?

Antalya Klima Servisi olarak olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Antalya Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için klima bakım, klima montaj, klima onarım, klima tamir hizmeti vermekteyiz. Antalya Klima Teknik Servisi.


Klima Montajında Hangi Bölgelere Hizmet Sunmaktayız?

Tüm markaların klima montajını gerçekleştiriyoruz. Tüm Antalya Servisimiz Vardır. Antalya Klima Teknik Servisi.


Antalya Hisarçandır Klima Servisi 0534 315 55 50