Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
 • Gece ve Hafta Sonları İçin Ekstra Ücret Yok

Antalya Klima Servisi

Her Tip ve Model Marka

Bakım, arıza, montaj taleplerinizi alan Antalya Klima Servis Çağrı Merkezi çalışanları ve teknik hizmet sunan klima danışmanları

Klima Bakımı 90%
Klima Montajı 80%
Klima Tamiri 70%

Antalya Klima Montajı Servisi

Bizim için klimanızın markası ya da modeli önemli değildir. Her klima modelinin işlemini prosedürüne uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda özel teknik servis ekibimiz müsait olduğunuz bir zaman için randevu oluşturur. Bakımı gelmiş ya da arızalanmış bir klimanız varsa iletişim bölümündeki mail veya telefon numarasından randevu talep edebilirsiniz.

 • Montaj Klima Hizmetleri
 • Demontaj Klima Hizmetleri
 • Takma Klima Hizmetleri
 • Sökme Klima Hizmetleri

Antalya Klima Montaj

Antalya Klimacı, Klima Montaj Firması Olarak Hizmetlerimiz; Klima montaj servisi, klima montajı, klima montaj fiyatları, klima montaj ücreti, klima montajı fiyatı, klima sökme ücreti, demontaj fiyatı, sökme takma ücreti, klima demontaj ücreti, usta klimacı, tamir, bakım, onarım, servis, tamirci, montaj, montajı, sökme, takma ve Antalya Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Öncelikle klima montajı yapılacak iç ve dış ünitelerin yeri belirlendikten sonra btu değerine göre belirlenen çaptaki bakır boruların tesisat çekiminden önce ısı kaybını önlemek için izole giydirilir. İç ve dış üniteler arası haberleşme sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama işlemi gerçekleştirili.

Klima Montajı Servisi

Su gideri için drenaj hortumuda bakırboru tesisatı ile birlikte çekilir. Görsellik ve dizayn açısından tesisat boruları, sinyal, elektrik kabloları dekoratif bant ile sarılır. Klima montajı doğrudan klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen önemli bir etkendir.

http://klimabeyazesyaservisim.com

KLİMA TEKNİK DESTEK

Güvenli Montaj

Mekanınıza en uygun klimanın ve montaj yerinin seçilmesi, çevreye zarar vermeden montaj sürecinin tamamlanması.

SÖKUM-TAKMA

Klima Hizmeti

Yenisiyle değiştirilecek, taşınacak ya da kullanılmayacak Her Marka Klimalar için kolay ve hızlı Antalya Klima Servisi Demontaj Hizmeti.

Klima Montajı Servisine İhtiyacınız Mı Var

Klima montajı, klima sökümü ve yeniden montajı, klima seçerken gösterilen özen kadar önem verilmesi gereken bir husustur. Aldığınız klimanın markası, modeli, kalitesi ve özellikleri ne kadar iyi olursa olsun montajı doğru yapılmamışsa performansını bozabilir.

Uzman teknisyenlerimiz, klimanın istediğiniz odada kurulumu için neresinin en doğru yer olduğunu tespit ederler. Montajın doğru yapılması için birçok şart bulunmaktadır. Bu şartlar doğru bir şekilde yerine getirildiğinde klimanızdan en doğru şekilde verim alabilirsiniz. Küçük diyebileceğiniz bir montaj hatası kalıcı arızaya neden olabilir. Klima verimsizleşebilir, fazla enerji tüketimine sebep olup faturanızın çok fazla gelmesine neden olabilir. Ekibimiz en kaliteli parçalarla montaj hizmeti verir.

MONTAJ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MODELLER: klima montaj servisi olarak tüm marka ve modellere montaj ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Salon tipi klima, kaset tipi klima, duvar tipi klima, yer tipi klima, kanallı klima, inverter klima, tavan tipi klima modellerini marka gözetmeden montajlayıp kuruyoruz.

Klima Montajını "Antalya Klima Servisi" Yaptırırsanız:
 • Klimanızın Montajını Doğru Yere Yaptırırsınız
 • Cihazınızın Ömrünü Uzatırsınız
 • Sağlığınızı Tehlikeye Atmazsınız
 • Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Alırsınız
 • Yaşam Alanlarınızı Daha Verimli İklimlendirirsiniz
 • Klimanızdan Yüksek Performans Sağlarsınız
 • Tasarruflu Kullanım Elde Edersiniz
 • Cihazınızın Arızalanma Riskini Azaltırsınız